AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

My body's scream

In jos 
AutorMesaj
Kayura

Data de inscriere : 12/07/2010
Varsta : 22

MesajSubiect: My body's scream   Lun Iul 12, 2010 9:19 pm

Priveam in jurul meu, zambind din cand in cand discret si jucandu-ma cu paiul din paharul meu cu suc. Era in jur de 11 seara, si venisem in club de una singura. Priveam spre ringul de dans. Aveam chef de putin miscare, mai ales cum in seara asta nu aveam de gand sa dorm.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Matthew

MesajSubiect: Re: My body's scream   Lun Iul 12, 2010 9:44 pm

Mă plictisisem acasă şi am hotărât să merg la club. M-am îmbrăcat cu o pereche de blugi negri şi un tricou de aceeaşi culoare , mi-am îndesat telefonul mobil în buzunar , am coborât rapid scările , urcând în limuzină , care în câteva clipe mă lăsă în faţa clubului.
Am intrat înăuntru , aşezându-mă la o masă si comandând un pahar cu whisky , am aşteptat băutura în timp ce analizam ce mişcă pe ringul de dans.
Sus In jos
Kayura

Varsta : 22

MesajSubiect: Re: My body's scream   Mar Iul 13, 2010 4:28 pm

Nu mai aveam stare. Intr-un final m-am ridicat cu miscari calculate de la masa apoi am mers pe ringul de dans incepand sa dansez usor cu ochii inchisi, trecandu-mi din cand in cand mainile peste umeri si ridicand bretelele rochiei care alunecau la fiecare miscare brusca. In seara aia imi propusesem sa-mi fac de cap, sa fac tot ce-mi place.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: My body's scream   

Sus In jos

My body's scream
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-Tentations....- :: Oraș :: Club-
Mergi direct la: