AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Enjoy myself

In jos 
AutorMesaj
Saya

Data de inscriere : 12/07/2010

MesajSubiect: Enjoy myself   Mar Iul 13, 2010 1:59 am

Era o dimineata minunata.Soarele stralucea puternic,cerul era senin si rasete se auzeau de la departare.Paseam incet,desculta pe nisipul fierbinte,incalzit de sagetile de foc trimise de soarele arzator.Eram intr'o pereche de pantaloni scurti,cu o pereche de ochelari de soare la ochi si in intr'o bluza foarte decoltata,deasupra buricului.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kayura

Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Enjoy myself   Mar Iul 13, 2010 2:07 am

Stateam asezata pe nisip, privind marea si aruncand mici zambete spre cer. Imi lasasem capul pe spate, lasand briza marii sa se joace putin cu cateva suvitel de par. Eram intr-o rochie alba simpla si putin scurta, cu parul desprins si ravasit pe spate si pe umeri.
Sus In jos
Saya

MesajSubiect: Re: Enjoy myself   Mar Iul 13, 2010 2:12 am

-Auci.spun ducand incet mana prin nisipul fierbinte.Am intrat putin cu picioarele in apa sa ma mai relaxez.
Sus In jos
Kayura

MesajSubiect: Re: Enjoy myself   Mar Iul 13, 2010 2:22 am

Mi-am trecut rapid mana prin par, in timp ce cu mana dreapta, sau mai bine zis degetul aratator de la mana dreapta, incercam sa "desenez" ceva pe nisip.
Sus In jos
Matthew

MesajSubiect: Re: Enjoy myself   Mar Iul 13, 2010 3:33 am

Era din nou o zi toridă de vară în care stăteai cu limba scoasă şi nu ai mai fi ieşit din apă.
Eram îmbrăcat doar într-o pereche de bermude negre şi un tricou gri şi larg , iar în picioare nu aveam nimic , puteam deci simţi foarte uşor nisipul ce mi se strecura printre degete la fiecare pas şi care începea să devină din ce în ce mai fierbinte.
Am continuat să merg de-a lungul malului , privind valurile ce înaintau pe nisip apoi se retrăgeau.
Sus In jos
Saya

MesajSubiect: Re: Enjoy myself   Mar Iul 13, 2010 3:50 am

Am lasat sandalele pe mal si mi-am dat jos pantaloni scurti ramanand in costumul de baie,apoi am inaintat in apa.
Sus In jos
Kayura

MesajSubiect: Re: Enjoy myself   Mar Iul 13, 2010 4:27 pm

Priveam necontenit nisipul, incepand sa visez cu ochii deschis. Un val mai mare reusise sa ajunga la picioarele mele si sterse indata acel desen, insa fara sa constientizez pe moment. Stateam neclintita, in timp ce gandul meu zbura departe in timp ce privirea ramasese atintita asupra nisipului ud dimprejurul picioarelor mele.
Sus In jos
Aiumy

MesajSubiect: Re: Enjoy myself   Mar Iul 13, 2010 4:42 pm

In timp ce faceam poze am ajuns pe plaja.Nisipul era fierbinte si din departare se auzeau rasete de copii.Eram imbracata intr-o pereghe de pantaloni scurti albastri si un maieu de culoare alba.Mi-am luat sandalele in mana si am inceput sa ma plimb de-a lungul malului.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Enjoy myself   

Sus In jos

Enjoy myself
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-Tentations....- :: Alte locuri :: La plajă-
Mergi direct la: